Kde nás najdete

kudy do Kafe Plechofka

Neschováváme se a jsme pěkně po ruce! Najdete nás v Mníšku pod Brdy u čerpací stanice Benzina, hned vedle prodejny Nike a Bike Puzzle. Z dálnice jste u nás hned a to z obou směrů, jen z toho na Příbram musíte nejdříve projet pod mostem, ale i tak je to maximálně 2 minuty. Zaparkovat se dá pohodlně přímo před kavárnou a zpátky na dálnici se dostanete stejně rychle. Snídaně máme připravené od 7 hodin, od 8 až do večera na vás čekají teplé minutkové svačiny, jako toasty, zapečené topinky, obložené rozpékané bagety i třeba vajíčka. Od 10 u nás najdete i polévku a sezónní saláty.
Jsme fanoušci i moderních stravovacích trendů, takže u nás můžete potkat veganské, low carb a další. Pokud si chcete být jistí, že pro vás takový typ zrovna dnes a nebo jindy budeme mít, stačí se předem domluvi. Můžeme vám připravit jídlo s sebou do krabičky nebo si můžete pochutnat přímo u jednoho z našich stolečků.

Můžete si u nás i odpočinout, holky nám totiž uvnitř Plechofku krásně vyšperkovali, a tak tu na vás čeká velice příjemné posezení, než vyrazíte na další cestu. Uvítáme vás s dětmi, a ani pejsky nemusíte nechat čekat v autě. Už se těšíme!

Otevírací doba:

Po 7:00 – 19:00
Út 7:00 – 19:00
St 7:00 – 19:00
Čt 7:00 – 19:00
7:00 – 19:00
So 8:00 – 14:00

Jsme otevřeni vašim názorům na otevírací dobu, s chutí a radostí pište na info@plechofka.cz