Kavárna v Mníšku pod Brdy
Novinky

Něco o nás

Milujeme skvělé jídlo, výbornou kávu a příjemnou společnost. Kafe Plechofka vznikla spojením dvou světů, Ivety prodejny s farmářskými potravinami a Michalovou láskou k vaření. Společně jsme vytvořili neobvyklý koncept snídaňového bistra, které nabízí občerstvení a dobré jídlo hned po ruce (doslova minutu autem z dálnice). A jako třešničku na dortu se u nás můžete stavit pro nákup na doma ve farmářské kvalitě.

V Plechofce najdete všechny potraviny, které si oblíbili naši báječní zákazníci prodejny v Příbrami – od pečiva, přes maso a jogurty až po pesta a zeleninu. To hlavní, čím se naše Plechofka vymyká, je ale láska k jídlu a příjemné atmosféře. Každý den u nás najdete občerstvení i další dobroty, nejen k obědu, ale i snídani. Zatím moc nevaříme, ale to chceme postupně změnit, zatím se držíme formy bistra a připravujeme originální občerstvení. S recepty a nabídkou si hraje Michal Řezáč, který dřív působil v mnoha restauracích zvučných jmen jako U Schnellů, Pizzeria Grosseto, Potrefená Husa i Pizzeria Coloseum. Michal vaří s láskou a radostí, nebojí se oslovit i s neobvyklou snídaní a vždycky si dává na jídle záležet.

Dalším speciálním prvkem je, že u nás, nevaříme z běžných potravin, ale právě z těch farmářských, díky kterým je každé jídlo nejen zdravější, ale také nesrovnatelně lepší. Přijďte ochutnat a sami uvidíte, že není nad poctivé jídlo z kvalitních surovin vařené s láskou.

Těšíme se, vaše Kafe Plechofka!